Domus Prime | Dom Po Drodze KWK Promes
DOMUS PRIME.Luksusowe nieruchomości. Polska, Niemcy i Hiszpania. Warszawa, Sopot, Berlin, Marbella
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Dom Po Drodze KWK Promes

W Polsce powstają coraz ładniejsze domy i rezydencje. Projekty realizowane przez polskich architektów są bardzo odważne i innowacyjne. Dom jaki pokazujemy dziś jest jednym z naszych ulubionych.

„Dom po Drodze”, projekt pracowni KWK Promes, znajduje się w centralnej Polsce na przepięknej, ogromnej działce z widokiem na rzekę. Jednym z najważniejszych założeń podczas projektowania tego wspaniałego domu było maksymalne wykorzystanie warunków krajobrazowych i widokowych.

Inspiracją dla Roberta Koniecznego okazała się droga, którą trzeba było dojechać na środek działki do miejsca gdzie został posadowiony dom. Droga wije się urokliwie przez stary sad omijając drzewa, dochodzi domu a następnie wznosi się i oplata dom. Następnie schodzi w kierunku brzegu rzeki zamieniając się w  ścieżkę.

Naszym marzeniem jest sprzedaż tego typu wyjątkowych domów i rezydencji.

Zdjęcia domu są autorstwa  Juliusza Sokołowskiego, Olo Studio, Jarosław Syrek.

 

Dodano: 16 Czerwiec, 2020

Tagi: architektura w polsce, dom po drodze, dom z widokiem na rzekę, luksusowe domy w polsce, luksusowe domy w poslce, Najlepsi architekci w Polsce, nowoczesne domy w polsce, piękne domy polska, Robert Konieczny, willa nad rzeką