Domus Prime | Luksusowe nieruchomości w trudnych czasach
DOMUS PRIME.Luksusowe nieruchomości. Polska, Niemcy i Hiszpania. Warszawa, Sopot, Berlin, Marbella
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Luksusowe nieruchomości w trudnych czasach

Inwestycja w luksusowe nieruchomości

Luksusowe nieruchomości są odporne na finansowe zawirowania na rynkach — wynika z danych analizowanych przez ekspertów DOMUS PRIME , Agencji  działającej na rynku nieruchomości premium na terenie Niemiec, Polski i Hiszpanii. Społeczna izolacja z powodu epidemii i większa ilość czasu sprawiła, że klienci pytają o luksusowe nieruchomości, zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się niemiecki rynek nieruchomości, traktowany jako bezpieczna przystań w czasach kryzysu, ze szczególnym uwzględnieniem Berlina. W Polsce popularne są luksusowe apartamenty w Warszawie, Krakowie i nad Bałtykiem w Sopocie i Gdańsku. W Hiszpanii popularne są luksusowe projekty apartamentowe i willowe w Marbella na Costa del Sol. 

Coraz częściej pojawiają się zapytania o luksusowe, duże wille w okolicach Warszawy, Berlina, Trójmiasta, Krakowa i w Marbelli.

Klienci decydują się na zakup ekskluzywnej nieruchomości dlatego, że chcą i mogą sobie na to pozwolić. Są doskonale zorientowani, wiedzą czego chcą i wiedzą, że dobrze lokują kapitał, wyjaśnia przedstawiciel DOMUS PRIME.

W przypadku zakupu nieruchomości w Marbella czy Berlinie ważny jest także fakt, iż luksusowa nieruchomość zakupiona na międzynarodowym rynku premium jest także łatwiej i szybciej zbywalna niż w Polsce. Potencjalna liczba przyszłych kupujących jest znacznie większa niż w Polsce. W Marbella czy w Berlinie znajdziemy kupujących z całego świata.

Przymusowa izolacja sprawiła, że wielu Klientów  Premium poszukuje luksusowych nieruchomości z basenem, dużym ogrodem i widokiem na morze. Spędzanie okresu kwarantanny i prowadzenie firmy zdalnie przy użyciu współczesnych technologii w takich warunkach jest znacznie prostsze i  komfortowe. W przypadku nieruchomości tego typu Marbella w Hiszpanii na Costa del Sol nie ma konkurencji.

Pamiętajmy, że luksusowa nieruchomość to doskonałe zabezpieczenie przed inflacją i skuteczna ochrona kapitału- dodaje przedstawiciel DOMUS PRIME.

 

Dodano: 9 Czerwiec, 2020

Tagi: apartamenty luksusowe, luksusowe nieruchomości Marbella, luksusowe nieruchomości Sopot, luksusowe nieruchomości w Berlinie, luksusowe nieruchomości w Polsce, luksusowe nieruchomości Warszawa, nieruchomości Berlin, Nieruchomości Sopot, willa w Polsce