Domus Prime | Apartament na Kępie Potockiej
DOMUS PRIME.Luksusowe nieruchomości. Polska, Niemcy i Hiszpania. Warszawa, Sopot, Berlin, Marbella
facebook

Apartament na Kępie Potockiej

Wyszukaj nieruchomości

Polska I Niemcy I Hiszpania

Apartament na Kępie Potockiej

Parametry nieruchomości

ID: KĘPAPOTOCKA1
Typ nieruchomości: Apartament
Rodzaj oferty: Sprzedaż
Powierzchnia: 202m2
Lokalizacja: Warszawa
Ilość pokoi: 5
Ilość łazienek: 3
Ilość garaży: 2
Cena: 2 350 000PLN

Wyposażenie i udogodnienia

Brak danych

Opis

Trzy poziomowy apartament z 70 metrowym tarasem.

Powierzchnia: 202 m2 (180 m2 na II poziomach+34 m2 studio na dachu na III poziomie)

Powierzchnia tarasu, loggi i dwóch balkonów razem: 97 m2.

Poziom I: otwarta przestrzeń – kuchnia, salon, łazienka, loggia ( VI p budynku)Poziom-I: 3 sypialnie, garderoba, dwie łazienki, dwa balkony, ( V p. budynku)

Poziom II: Pracownia/siłownia, taras 70 m2 (VII – ostatnie p. budynku)

W cenie zawarte są dwa miejsca w garażu podziemnym oraz komórka.Na piętrze jest wejście tylko do jednego lokalu.

Z każdego miejsca apartamentu roztacza się przepiękny widok na panoramę Warszawy (ekspozycja na wschód, południe, zachód, północ). Idealna propozycja dla osób poszukujących ekskluzywnych lokalizacji oddalonych od zgiełku miasta i jednocześnie położonych blisko największych atrakcji Stolicy.

Osiedle Zlokalizowane bezpośrednio przy parku Kępa Potocka. Kameralne, ciche z zadbanym ogrodem. Jest ogrodzone, chronione i monitorowane. Od Centrum Warszawy oddalone jedynie 7 km. Z placu Wilsona dostępne są wszelkie środki komunikacji miejskiej – metro, tramwaj, autobusy. Jest to również wyjątkowa lokalizacja dla osób ceniących sobie aktywny wypoczynek. Bezpośrednio przy wyjściu z osiedla są doskonałe tereny do biegania i ciągnące się wiele kilometrów ścieżki rowerowe wzdłuż Wisły. W pobliżu jest również stadnina koni, wypożyczalnia kajaków, korty tenisowe, pole golfowe do treningów, basen oraz klub fitness.DzielnicaŻoliborz jest jedną z najbardziej prestiżowych i pożądanych lokalizacji w Warszawie. Swoim mieszkańcom oferuje historię, kulturę i przyrodę na skalę niespotykaną w innych dzielnicach europejskich miast. Sąsiaduje ze Starym Miastem, Cytadelą i bulwarami nad Wisłą, które choć istnieją od niedawna, to już stały się jednym z ulubionych miejsc zarówno przez mieszkańców Warszawy jak i turystów. Zapraszamy na prezentacje

Lokalizacja