Domus Prime | Apartament w Cosmopolitan
DOMUS PRIME.Luksusowe nieruchomości. Polska, Niemcy i Hiszpania. Warszawa, Sopot, Berlin, Marbella
facebook

Apartament w Cosmopolitan

Wyszukaj nieruchomości

Polska I Niemcy I Hiszpania

Apartament w Cosmopolitan

Parametry nieruchomości

ID: Cosmopolitan
Typ nieruchomości: Apartament
Rodzaj oferty: Sprzedaż
Powierzchnia: 54m2
Lokalizacja: Warszawa
Ilość pokoi: 2
Ilość łazienek: 1
Ilość garaży: 1
Cena: 2 100 000PLN

Wyposażenie i udogodnienia

Brak danych

Opis

Luksusowy apartament z widokiem na panoramę Warszawy

 

Apartament na 32 piętrze najlepszego budynku apartamentowego w Polsce położonego w samym Centrum Warszawy, tuż przy Placu Grzybowskim.

Cosmopolitan przy ulicy Twardej 4 jest dziś jedynym wykończonym i już funkcjonującym wysokościowym budynkiem apartamentowym w Warszawie.

Twórcą projektu jest legenda architektury XXI wieku, Helmut Jahn.

Całkowicie przeszklona elewacja sprawia, że wnętrza są jasne, pełne światła i powietrza. Duże, niepodzielne i otwierane okna, stanowią unikatową cechę tej inwestycji. Dębowe podłogi, włoski marmur w łazienkach, ceramika i armatura prestiżowych światowych marek, meble kuchenne i sprzęt AGD najnowszej generacji firmy Miele, wbudowane szafy, przeszklone garderoby, oświetlenie punktowe, rolety i klimatyzacja. Każdy apartament został wyposażony w inteligentny systemem zarządzania HMS. Mieszkańcy mają do swojej wyłącznej dyspozycji strefę relaksu, zlokalizowaną na 4. piętrze budynku. Składa się ona z fitness klubu z siłownią, pokojem do masażu, saunami suchą i mokrą oraz pomieszczeń klubowych, kuchni i pokoi do spotkań. Mieszkańcy mogą również korzystać z zagospodarowanego przestronnego tarasu o powierzchni 840 m2 z widokiem na Plac Grzybowski i ulicę Emilii Plater. W budynku znajduje się parking podziemny. Apartamentowiec jest chroniony, a jego mieszkańcy mogą korzystać z usług Cosmopolitan Concierge – dostępnych przez 7 dni w tygodniu.

Najlepszy adres dla osób pragnących korzystać z uroków miasta. Elegancja, bezpieczeństwo, dyskrecja – wszystkie te elementy sprawiają, że Cosmopolitan zapewnia swoim mieszkańcom zupełnie nową jakość życia i tworzy przyjazną, funkcjonalną przestrzeń, odpowiadającą w pełni potrzebom najbardziej wymagających Klientów pragnących żyć i mieszkać w centrum Warszawy. Parter budynku jest całkowicie zagospodarowany, przy patio wychodzącym na Plac Grzybowski znajdziecie Państwo nowoczesne koncepty kulinarne: City SAM, Wine Taste by Kamecki, Odette Tea Room, Ceviche Bar, Benihana, Locale.

Na 42. piętrze budynku odbywają się prestiżowe wydarzenia artystyczne. Koncerty, wernisaże i spotkania z wyjątkowymi twórcami organizowane specjalnie dla mieszkańców Cosmopolitan i ich przyjaciół. Ambasadorami marki są Tomasz Stańko, Anna Maria Jopek i Radzimir Dębski.

Lokalizacja